Gizlilik, Güvenlik ve Yayın Politikası

 1. Bu siteden hiç bir makale, yayın ya da sayfa, yazarın yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde paylaşılamaz, kopyalanamaz ve rewrite yapılarak (eş anlamlı kelimelerle değiştirilip yeniden yazılarak) başka bir site de ya da yayın unsurunda kullanılamaz. Her türlü yayma, çoğaltma, işleme ve temsil hakkı Arci’ye aittir.
 2. Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.
 3. ‘hizlierkek.com’, web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. ‘hizlierkek.com’, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 4. Tanışmadan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu ücretsiz olarak başka sitelerde veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.
 5. Bu site veya Tanışmadan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu’nda anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu site ve Tanışmadan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu’nda paylaşılan tüm bilgiler tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Oluşabilecek sorunlar ve zararlar için tarafımızca herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.
 6. Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.
 7. Tanışmadan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu içeriği basılı yayınlardan oluşmamaktadır. Tanışmadan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu içerisinde bulunan ve bu sitede sunulan diğer tüm ürünler dijital ürünlerdir (E-kurs) ve yalnızca dijital ortamda okunabilirler.
 8. Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.
 9. ‘hizlierkek.com’, işbu Gizlilik, Güvenlik ve Yayın Politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. ‘hizlierkek.com’, değişiklik yaptığı Gizlilik, Güvenlik ve Yayın Politikası hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.
 10. Bu web sitesi 18 yaşından küçüklerin görüntülemesi için kurulmamıştır. Bu siteye girerek 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
 11. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde ‘hizlierkek.com’, işbu Gizlilik, Güvenlik ve Yayın Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.
 12. Bu siteyi ziyaret eden ve Tanışmadan İlişkiyi Başlatmaya E-Kursu’nu alan kişilerin Gizlilik, Güvenlik ve Yayın Politikası okuduğu varsayılır.